Windhu - Shaman

zajemci o členství v guildě
Wolfnight
Guild Master
Guild Master

Windhu - Shaman

Příspěvekod Wolfnight » sob říj 03, 2015 12:12 am

jméno postavy : Windhu
Class : Shaman
spec : Ele/Resto
armory link : není jsem lvl 1
věk : 26
Kdy máte čas chodit raidy : víkendy. 3směnný provoz.
zkušenosti s raidy popis : Než jsem prodal ACC a koupil si nový tím pádem přišel o všechno a jsem na začátku tak jsem progresil Pandarii všechny bosse na HC kromě Garroshe. Toho jsem do příchodu WoD nestihl.
predchozí guilda / důvod k odchodu : Eye of Ethernity Thunderhorn. Guilda se rozpadla, alespoň její jádro, díky kterému jsem tam hrál. Byla ro UK guilda.
Kolik času věnujete této postavě : Právě jsem s ní začal, ale v podstatě veškerý volný čas, který strávím hraním WoW budu věnovat této postavě.
Krátký článek proč u nás chcete hrát : Hledám pohodovou guildu, kde si můžu na TS pokecat, seznámit se s fajn novými lidmi a doufám, že mi dokážete pomoct s někdy hloupými otázkami ohledně nového datadisku nebo nových věcí co se třeba dějí v patchi. Upřímně moc rád bych i raidoval, ale 3.směnný provoz mi to nedovolí. Pokud nechodíte nějaké NORMAL raidy pro Casual hráče (což jsem) třeba o víkendu. Každopádně pokud bude nějaké delší volno nebo tak utčitě bych i rád vypomohl s achievmentama a taky raidováním když budu moci.
Obrázek

Zpět na „Přihláška“